GEFU IMAGEFILM

Marki zapewniają ukierunkowanie, tworzą tożsamość i - w burzy komunikacyjnej coraz bardziej skomputeryzowanego świata - wyznaczają trendy, którym konsumenci mogą ufać.

Oczywiście dotyczy to również marki GEFU, która symbolizuje innowacyjność, najwyższą jakość, niezawodność, trwałe korzyści dla klientów oraz niezwykłą radość z gotowania i smakowania. Na GEFU można polegać zawsze i wszędzie - jako klient, sprzedawca, partner biznesowy i pracownik. Wczoraj, dziś i jutro.

Familie-Schillheim.jpg

FILOZOFIA

Zrównoważony rozwój odgrywa coraz ważniejszą rolę na całym świecie, w tym w GEFU. Dzięki różnorodnym działaniom na rzecz zrównoważonego rozwoju chcemy przyczynić się do ochrony środowiska, a tym samym - przyszłości naszych dzieci. Bo jeśli chcesz zmieniać świat na lepsze, musisz zacząć od siebie i krok po kroku dawać dobry przykład. Dlatego warto pomyśleć między innymi o zminimalizowaniu plastikowych odpadów, wybierając na przykład nasze nowe, szczególnie trwałe produkty z serii Storeganizer, które ułatwiają organizowanie i przechowywanie żywności.

JEDNA MARKA – WSZYSTKIE KATEGORIE

GEFU to jedna z wiodących niemieckich marek, odnoszących sukcesy w sektorze kuchennym. Nasza atrakcyjna, niezwykle zróżnicowana oferta przekonuje jasną koncepcją z bardzo stanowczym podejściem do każdego indywidualnego tematu kuchennego: „Wszystko się da!”. Aktualnie kolekcja GEFU obejmuje aż ponad 600 najwyższej jakości produktów kuchennych w 14 różnych kategoriach. Nasi klienci i partnerzy znajdą tu wszystko, co niezbędne do przygotowania, podania i radości smakowania – wszystko to pod jedną marką. Jednocześnie zapewniamy, że wciąż koncentrujemy się na dynamicznym rozwoju, poszerzając zarówno naszą wiedzę, jak i asortyment. Stale pozostajemy i chcemy pozostawać silną marką, której można zaufać.

Familie-Schillheim.jpg
Familie-Schillheim.jpg

PONADCZASOWY DESIGN Z CHARAKTEREM

GEFU to szczegóły. Elegancja, funkcjonalny design, najwyższa jakość - to nasze priorytety. Pomysł na nowy produkt zwykle pojawia się spontanicznie, wraz z pierwszymi, mglistymi, odręcznymi szkicami. Na podstawie tego powstają i pojawiają się coraz to nowe myśli, coraz to nowe rysunki: nie tylko w biurze, ale też w domu, podróży, a nawet podczas picia zimnego piwa. Każdy produkt ma mieć swój własny charakter, pazur, który sprawia, że, dostrzeżony przez klienta, niemo krzyczy „Weź mnie!”.

Realizacja nowych pomysłów zawsze ma początek w GEFU, z którego, po dokładnym dopieszczeniu i przemyśleniu, trafiają do kreatywnych partnerów firmy – renomowanego, berlińskiego biura projektowego invivo design.

INVIVO DESIGN

Dennis Becker i Christoph Wiehle wraz ze swoim zespołem perfekcyjnie ucieleśniają pomysły i koncepcje Eslohe: z głowy do komputera, z komputera do modelarni, z modelarni do drukarki 3D. Następnie, krok po kroku, dokładnie sprawdzają dopasowanie proporcji, dobór materiałów i wykończenie, aby ostatecznie ocenić, czy model odzwierciedla wyobrażenie pomysłodawcy. Gdy prototyp jest gotowy, następuje dopracowanie i dostosowanie nawet najdrobniejszych szczegółów. Dopiero w momencie osiągnięcia idealnego dopasowania, wyglądu i funkcjonalności, idea staje się faktycznym produktem. Nierzadko trwa to rok lub dłużej.

Oto, jak powstają doskonale działające, wysokiej jakości narzędzia kuchenne, które regularnie zdobywają nagrody.

Familie-Schillheim.jpg
Familie-Schillheim.jpg

ŚWIAT SIĘ ZMIENIA...

Zrównoważony rozwój to kwestia nas wszystkich. Dlatego w GEFU przyjmujemy na siebie cywilną odpowiedzialność ekonomiczną, ekologiczną i społeczną. Poczynając od produktów, które nie wymagają użycia prądu i są łatwe w użyciu, przechodząc przez trwałość materiałów, a tym samym zmniejszenie częstej konieczności utylizacji odpadów, dochodząc aż do szerokiej gamy części wymiennych w przypadku ewentualnych usterek – dla wydłużenia cyklu życia produktu. Nasz asortyment to efekt świadomości, rozwagi i szacunku do świata, na którym wszyscy żyjemy.

...A MY RAZEM Z NIM!

Zainicjowaliśmy w Eslohe szereg działań mających na celu stopniowe zmniejszanie zużycia papieru i tworzyw sztucznych. Obejmują one wprowadzenie biura bez papieru, faktur w formie cyfrowej oraz minimalizowanie odpadów opakowaniowych wykonanych z kartonu, papieru czy folii. Na dachu naszego najnowszego centrum logistycznego zamontowaliśmy rozległy system fotowoltaiczny, mający nam zapewnić samowystarczalną, przyjazną dla środowiska przyszłość. Całkowicie zmieniliśmy nasze oświetlenie na LED, polegamy na e-mobilności naszych pojazdów służbowych, a dla pracowników i gości firmy zainstalowaliśmy na jej terenie stacje ładowania elektrycznego.

Jesteśmy firmą z tradycjami, silnie związaną ze swoim regionem. Dlatego też od zawsze ważnymi fundamentami zrównoważonego myślenia i działania są zaangażowanie regionalne i społeczne. W pełni świadomie wybieramy współpracę z niezawodnymi, lokalnymi partnerami takimi, jak fotografowie, konstruktorzy stoisk targowych czy drukarnie, a poza tym wszystkim wspieramy wiele projektów społecznych i charytatywnych z naszego regionu. Ponadto angażujemy się w warsztaty CARITAS i niemiecką fundację KinderHerz.

Wszystkie te działania mogą wydawać się zaledwie małymi kroczkami w kierunku prawdziwie zrównoważonego rozwoju, ale małe kroki się sumują, dzięki czemu stale wiemy, że jesteśmy na dobrej drodze. Zmienia się otaczający nas świat - zmieniamy się my. Dla naszego świata, naszego środowiska, naszej firmy i naszych dzieci.

Familie-Schillheim.jpg

GWARANCJA JAKOŚCI

Wysokie ciśnienie, silne naprężenia mechaniczne, ciepło piekarnika, mróz. Każdego dnia nasze narzędzia kuchenne muszą działać najlepiej, jak tylko się da. Ostrze ma być zawsze ostre, uchwyt zawsze łatwy do uchwycenia, a mechanika powinna działać niezawodnie przez cały okres użytkowania narzędzia. Aby zapewnić, że tak jest i będzie, oraz że nigdy nie przestaniemy stawiać sobie najsurowszych wymagań i standardów, GEFU nie zna pojęcia kompromisu w kwestii jakości.

Nie tylko poddajemy nasze produkty rozmaitym testom wewnętrznym, ale też, w ramach zewnętrznego zapewnienia jakości, dużą część z nich oddajemy do kontroli firmie TÜV Rheinland, która sprawdza je pod kątem bezpieczeństwa, właściwości użytkowych, funkcjonalności i higieny. TÜV przyznaje oznaczenia jakości „LGA tested” i „LGA tested Quality” wyłącznie produktom, które spełniają absolutnie najwyższe standardy i są w 100 procentach zgodne z ich przeznaczeniem.

Zastosowanie najwyższej jakości materiałów, perfekcja wykonania i późniejsza, konsekwentna kontrola jakości prowadzą do wyjątkowo wysokiej odporności i trwałości naszych akcesoriów kuchennych. Dlatego też, poza ustawowo przysługującym okresem gwarancyjnym, zapewniamy 5-latnią gwarancję na wszystkie nasze produkty, a na asortyment z produktów ekskluzywnych GEFU - aż 20 lat. W ten sposób chcemy dać sobie pewność, że kupując nasz produkt, klient kupuje wieloletnie, pełne radości doświadczenia.

ULUBIENIEC KLIENTÓW

Smakosze i mistrzowie kulinarni wprost uwielbiają GEFU. Świadczą o tym nie tylko stale rosnące wyniki sprzedaży, ale i fakt, że to właśnie nasz asortyment często wybierany jest przez konsumentów jako ich ulubiony, co poświadcza już kilka nagród. Wyróżnieni zostaliśmy nagrodą konsumencką „KüchenInnovation des Jahres®” („Kuchenna Innowacja Roku”) oraz znakiem jakości „Ulubionej Marki”, którym Fundacja LifeCare nagradza ponadprzeciętną orientację na klienta i konsekwentne zarządzanie marką.

Familie-Schillheim.jpg
Familie-Schillheim.jpg

GEFU W SKRÓCIE

Zakres naszego asortymentu jest stale poszerzany i systematycznie rozbudowywany o innowacyjne, atrakcyjne, a w przyszłości również kompleksowe rozwiązania. Nasz nowy, najnowocześniejszy magazyn z aż 2500 miejsc paletowych, zapewnia potężną, sprawną, płynną logistykę.

W GEFU panuje przyjemna atmosfera pracy, a najwyższym priorytetem jest ZESPÓŁ. Firma stale się rozrasta, tworząc miejsca pracy dla kreatywnych umysłów, które chcą i dążą do zmian i lubują się w nowych wyzwaniach. Oferujemy interesujące, szerokie obszary rozwoju, równe szanse oraz wysoki poziom tak kultury, jak i bezpieczeństwa pracy.

ATRAKCYJNA OFERTA

Rozpoznawalność produktów GEFU to zasługa wyjątkowej funkcjonalności, pierwszorzędnej jakości i ponadczasowego wzornictwa. Obecnie nasza kolekcja obejmuje ponad 700 narzędzi kuchennych w aż 14 kategoriach, a nasze produkty dostępne są u ponad 2000 sprzedawców na całym świecie.

Familie-Schillheim.jpg
Familie-Schillheim.jpg

FACEBOOK, YOUTUBE, INSTAGRAM & CO.

Internet i media społecznościowe stały się pewnego rodzaju wyznacznikami skutecznego marketingu, a ich znaczenie stale rośnie. Dlatego też korzystanie z nich jest również ważną częścią komunikacji korporacyjnej w GEFU. Korzystamy ze wszystkich właściwych platform cyfrowych i współpracujemy z odnoszącymi kolejne sukcesy bloggerami oraz influencerami, a wszystko to, aby zawsze profesjonalnie wspierać naszych partnerów i klientów, stale ulepszając nasze usługi. Wszystko oparte na dialogu.