Zabierz ze sobą

Zabierz ze sobą | GEFU Polska

Aktywne filtry

Eko-równowaga to nie tylko życie bez plastiku

GEFU troszczy się o środowisko. W związku z tym naszymi produktami chcemy ułatwić zrównoważone życie bez plastiku. Gadżety kuchenne GEFU nie są jednorazowe. To świadome połączenia dobrze przemyślanych rozwiązań z wysoką jakością, co pozwala na cieszenie się nimi przez długi czas. Nasze alternatywy dla folii spożywczej czy plastikowych słomek są przyjazne dla środowiska i pozwalają na zrobienie pierwszych kroków we właściwym, zdrowym dla świata kierunku. Zaoszczędź pieniądze i zmniejsz ślad węglowy dzięki bezpiecznym dla ekoklimatu akcesoriom GEFU.

Owijki z wosku pszczelego i siatki na warzywa wielokrotnego użytku

Zachowaj świeżość swych potraw dzięki wygodnym owijkom z wosku pszczelego, używając ich zamiast folii spożywczej. Łatwe w użyciu świetnie nadają się do przykrycia miski czy zawinięcia rozpoczętego produktu. Arkusze są wielorazowego użytku - wystarczy przetrzeć je zimną wodą i natychmiast po wysuszeniu na powietrzu są gotowe do ponownego użytku. Oddychające, antybakteryjne owijki z wosku pszczelego świetnie nadają się również do mrożenia żywności.

Jeśli zależy Ci na jak najmniejszej ilości wykorzystywanych toreb plastikowych, zabierz na zakupy wielorazowe siatki na owoce i warzywa w różnych rozmiarach. Użyj ich zamiast woreczków w supermarkecie i ciesz się kolejnym dobrym uczynkiem dla środowiska. Nasze siatki na warzywa i owoce wykonane są z bawełny o drobnych oczkach tak, aby jednocześnie zagwarantować wytrzymałość i widoczność produktów przy kasie.

Jeśli siatka się zabrudzi, bez obaw możesz ją wyprać w pralce. Tak po prostu. Dzięki GEFU zakupy bez plastiku staną się nie tylko łatwe, ale i modne.

Zostaw za sobą jednorazowe naczynia i kapsułki do kawy

Istnieje wiele sposobów na to, by cieszyć się kawą nie zagrażając środowisku. Zamiast jednorazowego kubka z ulubionego bistro, zaopatrz się w termiczną butelkę OLIMPIO pozwali Ci na kawową radość w rozmiarze XL – do wyboru w wersji 500 ml lub 750 ml.

Kolejnym wartym uwagi punktem są jednorazowe kapsułki z kawą, wykonane z plastiku i aluminium. Również tutaj naprzeciw wychodzi GEFU, oferując kapsułki do kawy CONSCIO z możliwością wielokrotnego napełniania bez szkody dla ekosystemu. Kapsułkę ze stali nierdzewnej wystarczy napełnić swoją ulubioną, mieloną kawą. Wszystko, co ku temu niezbędne znajdziesz w wygodnym, 8-częściowym zestawie. A co po kawie? Po kawie wystarczy włożyć kapsułkę do zmywarki.

Co ponadto? Fantastyczna alternatywa dla jednorazowych filtrów do kawy w nowoczesnym wydaniu. Filtr do kawy wielokrotnego użytku ARABICA to świetny, codzienny pomocnik z wysokiej jakości stali nierdzewnej połączonej z tworzywem sztucznym. Nie tylko można go używać przez długi czas, oszczędzając na kupnie kolejnych opakowań filtrów, ale też myć w zmywarce. A jeśli nie masz ekspresu, doskonale sprawi się do filtrów ręcznych typu drip. Mało? Dołóż do tego pięcioletnią gwarancję.

Grillparty w stylu eko? Z GEFU nic prostszego!

Łatwo zastąpić plastikowe naczynia czy sztućce, ale co z ulubionymi potrawami grillowanymi w folii aluminiowej? Ryby, warzywa, a nawet niektóre mięsa uwielbiają dochodzić bez bezpośredniego kontaktu z ogniem. Generuje to niemałą ilość śmieci i niekorzystnych dla środowiska zanieczyszczeń. Dlatego GEFU opracowało wyjątkowe tacki grillowe ze stali nierdzewnej wielokrotnego użytku. W serii do grilla BBQ znajdziesz również wygodne uchwyty, szczypce i inne.

A co do grillowanych rarytasów? Przepyszne napoje, poncze i koktajle - oczywiście pite przez słomkę, bo nie dość, że lepiej to wygląda, to jeszcze po prostu niektóre kombinacje tego wymagają. Również tu GEFU wybiega z pomocną dłonią. Bezpieczne dla środowiska rurki ze szkła lub stali nierdzewnej dostępne są w wielu wariantach, więc nie tylko przyczynisz się do ograniczenia niekorzystnych odpadów, ale jeszcze bardziej udoskonalisz prezentację ulubionych napojów. Połącz eko-świadomość z eleganckim wyglądem i zachwyć swoich gości w nowym stylu.

Ale co po imprezie? Resztki – tak bardzo uwielbiane przez muchy, osy i mrówki. Tu również świetnie nadają się owijki z wosku pszczelego BEEWAYS, które, poza tym, że zabezpieczą Twoją żywność, są antybakteryjne, łatwo się czyszczą i mogą być używane wielokrotnie.

Pomóż sobie i światu z GEFU i... Enjoy your grill!